Free mcboot
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum s rady o free mcbootu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ako vypalit hru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
galo08




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 10

ako vypalit hru Empty
PříspěvekPředmět: ako vypalit hru   ako vypalit hru EmptyTue Jan 26, 2010 1:55 pm

zdravim chcel by som vas poprosit o informacie ohladom napalovania.
pouzil som program nan napalrnie nero9,a patchol som hru programom memento disk patcher a neslo mi ju spustit nabehlo mi iba esr o potom cierna obrazovka
a zrobil som to iste ale hru som patchol programom esr patched atiez mi urobilo to iste.


poradte mi presne akym programom mam napalit hru co mam mat zaskrtnute v programe ktorym budem napalovat
je rozdiel medzi dvd-r a dvd+r ktore by som mal pouzit. mzte mi niekto poradit aj na email galo08@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
schodlbauer




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 02. 10

ako vypalit hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako vypalit hru   ako vypalit hru EmptyMon Feb 01, 2010 7:29 pm

na vypálení her musíš použít program alcohol120%.
Návrat nahoru Goto down
galo08




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 10

ako vypalit hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako vypalit hru   ako vypalit hru EmptyTue Feb 02, 2010 7:24 pm

zdravim ta skusal som aj alkohol ale nefunguje mi to neviem ked stiahnem hru v akom musi byt formate ci iso alebo mdf,mds alebo inom nwviem
Návrat nahoru Goto down
schodlbauer




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 02. 10

ako vypalit hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako vypalit hru   ako vypalit hru EmptyTue Feb 02, 2010 9:06 pm

V alcoholu musíš kliknout na-najít image soubory,když ti je najde tak na ten soubor klikneš 2x a máš to v alkohlu,pak už to jen vypálíš rychlostí 2x.mdf ti půjde vypálit programem Power ISO.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ako vypalit hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako vypalit hru   ako vypalit hru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ako vypalit hru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Free mcboot :: Help-
Přejdi na: